Jadłospis na PIĄTEK:

kotlet rybny 100g

surówka z kiszonej kapusty 100 g

kompot owocowy 200ml/woda z cytryną

Uwaga konkurs "Zgadnij, kto to?"

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do konkursu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W terminie od 7 do 9 października trwać będzie konkurs zatytułowany „Zgadnij, kto to?”, w którym mogą brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły (indywidualnie).

Zadaniem uczestników będzie rozpoznanie na podstawie zdjęć z dzieciństwa nauczycieli uczących w Szkole Podstawowej w Szczenurzy.

Wyniki konkursu będą ogłoszone w dniu 11 października na stronie internetowej szkoły, a nagrodą będzie możliwość wyboru nie napisania jednej kartkówki z wylosowanego przez zwycięzcę przedmiotu

Zgadnij, kto to?”

1. Konkurs rozpoczyna się 7 października i trwać będzie do 9 października 2019 roku
  2. Temat konkursu brzmi: „Zgadnij, kto to?”.
  3. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Szczenurzy.
  4. Zadaniem uczestników jest rozpoznać na podstawie zdjęć z dzieciństwa nauczycieli uczących w Szkole Podstawowej w Szczenurzy.
  5. Uczestnicy pobierają w bibliotece szkolnej kartę odpowiedzi - przy nazwisku wpisują numer zdjęcia, na którym rozpoznali wymienionego nauczyciela.
  6. Każdy uczestnik konkursu powinien opatrzyć kartę odpowiedzi swoimi danymi : imię, nazwisko, klasa.
  7. Wyniki i rozwiązanie konkursu zostaną przedstawione 11 października na stronie internetowej szkoły.
  8. Nagrodą jest możliwość nie napisania jednej kartkówki z wylosowanego przez siebie przedmiotu.