Jadłospis na WTOREK:

brokuły na parze 100 g

kompot jabłkowy 200 ml/woda z cytryną

"Nocne marki" w Słupsku

16 listopada 2019 roku późnym popołudniem liczna reprezentacja uczniów z naszej szkoły wyruszyła na trasę 9 kilometrową do Lasku Północnego w Słupsku i tym samym wsparła szeregi największego na Pomorzu Rajdu pieszego (ponad 700 uczestników). Nad bezpieczeństwem "nocnych marków" czuwały: pani Dyrektor Wioletta Malek, pani Ewa Gwiazda, pani Dorota Górecka oraz pani Agnieszka Lipiak. W trakcie rajdu rozstrzygnięto dwa konkursy: "Świetlik" -nocne przebranie oraz "Lampion"- najoryginalniejsze oświetlenie. Z naszych uczestników nagrodzono Maję Kapuściok, Michała Kruszewskiego oraz Anię Górską. Ponadto każdy mógł upiec kiełbaskę na ognisku, a komu było mało, to mógł się nasycić posiłkiem w Restauracji, na który wybraliśmy się tuż po zakończenie swojej nocnej wędrówki.

Jesteśmy przekonani, że ten wyjątkowy , bo organizowany nocą Rajd pozostawi w pamięci uczestników niezapomniane wrażenia.

Zmęczeni, ale dumni ze swojej wytrwałości (wybraliśmy najdłuższą z możliwych tras), w późnych godzinach wieczornych dotarliśmy do swoich domów, aby zbierać siły na kolejny wyjazd, tym razem w grudniu.