Jadłospis na CZWARTEK:

kompot z czarnej porzeczki 200 ml/woda z cytryną

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice, Uczniowie

1 września  o godzinie 9.00 rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Będzie to uroczystość inna niż zwykle, na pewno pozostanie w pamięci każdego z nas. Dlatego też postarajmy się wszyscy przygotować do niej jak najlepiej. A więc:

Uczniowie przyjeżdżają do szkoły autobusem (pamiętajcie, że podczas jazdy obowiązują Was maseczki!), bądź zostaną przywiezieni przez Rodziców.

Spotykamy się wszyscy w nowej sali gimnastycznej (będzie to pierwsza uroczystość szkolna w nowym obiekcie). Uczniowie ustawiają się klasami przy wychowawcach. Natomiast Rodzice obecni na rozpoczęciu zostaną poproszeni o ustawienie się we wskazanym przez nauczycieli miejscu. Rodzice, pamiętajcie o zakryciu ust i nosa!

W związku z tym, że sala jest duża, ma kilka wejść, które będą otwarte podczas spotkania będziemy mogli czuć się bezpiecznie.

Po spotkaniu na sali Uczniowie z wychowawcami udadzą się do klas, Rodzice poczekają na zewnątrz. Natomiast najmłodsze dzieci - przedszkolaki zostaną z Rodzicami w sali gimnastycznej. Tam odbędzie się spotkanie z nauczycielami przedszkola.

Bardzo proszę Państwa o wyrozumiałość, musimy kierować się bezpieczeństwem wszystkich osób obecnych w szkole.

Rozkład jazdy autobusu 1 września:

08.10 - Żarnowska przystanek

08.20 - Steknica przystanek

08.25 - Łebieniec

08.40 - Ulinia

08.45 - Sarbsk

Przewidywany odjazd autobusu w kierunku Ulinii i Sarbska - 09.40. Następnie autobus pojedzie do Łebieńca, Steknicy i Żarnowskiej (ok.10.15)

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z rozpoczęciem roku szkolnego proszę o kontakt pod numerem tel. 598663117 w godzinach od 7.15 do 15.00

Wioletta Malek

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczenurzy