Jadłospis na CZWARTEK:

nugettsy z piersi kurczaka 100g

surówka z pora 100 g

kompot z czarnej porzeczkiwoda z cytryną 200 ml

Akcja "Sprzątanie Świata 2020"

W tym roku odbyła się w Polsce już 27 edycja Akcji "Sprzątanie Świata-Polska". Hasło tegorocznej kampanii to "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję!" Uczniowie z naszej szkoły co roku uczestniczą w tej zaszczytnej kampanii, tym samym dbają o nasz dom, bo przecież Ziemia to nasz wspólny, jedyny dom, jaki mamy. Jesteśmy nieco zmartwieni, gdyż teren który sprzątaliśmy był pełen śmieci. Znaleźliśmy mnóstwo szklanych i plastikowych odpadów. Nasze worki zapełniły się w błyskawicznym tempie. Planujemy w najbliższym czasie ponownie wyruszyć do lasu, gdyż zostało jeszcze mnóstwo terenu do posprzątania. Apelujemy do ludzi, zostawcie porządek po sobie, nie wyrzucajcie śmieci, gdzie popadnie. Jest już tyle koszy dostępnych i pojemników na śmieci, że każdy bez problemu może zadbać o przyrodę!!!