Jadłospis na WTOREK:

mizeria ze śmietaną 100 g

kompot jabłkowywoda z cytryną 200 ml

Razem na Święta

Jak każdego roku uczniowie i pracownicy szkoły włączają się w akcje pomocy innym w okresie przedświątecznym. Mimo trudnej sytuacji pamiętamy o osobach starszych i potrzebujących. Najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego po okiem pani Anny Elwart, Teresy Buszman, Sylwii Zadańskiej wykonały przepiękne aniołki z życzeniami, które zostały przekazane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Lęborku.

Pracownicy szkoły przygotowali paczkę dla osoby starszej i chorej z niezbędnymi artykułami, która zostanie przekazana tuż przed Wigilią.

Zbieramy również w szkole karmę dla zwierząt, ciepłe koce, które zostaną przekazane do schroniska. Osobą odpowiedzialną za akcję jest pani Anna Elwart i Lidia Liss Manthey.

W tym przepięknym okresie przedświątecznym niech wszystkim nam przyświecają słowa, że "Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.