Jadłospis na WTOREK:

bitki ze schabu w sosie warzywnym 150g

brokuły na parze 100 g

kompot jabłkowy 200 ml/woda z cytryną

Dzień Ziemi 2021 "Przywróć naszą Ziemię!"

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym roku pod hasłem "Przywróć naszą Ziemię!"

Każdy z nas jest mieszkańcem Ziemi, więc dbanie o jej dobro, leży w interesie każdego z nas! Pamiętaj o tym nie tylko w dniu Święta Ziemi, ale każdego dnia.

Zapraszam Was drodzy uczniowie od 19 kwietnia, to jest od jutra do wspólnych aktywności:

1.Przywróć naszą Ziemię:

Wybierz się z rodziną na spacer do lasu. Zabierz ze sobą worek na śmieci i rękawiczki. Podczas spaceru pozbierajcie śmieci, na które się natkniecie. Zróbcie zdjęcia worka i prześlij na adres: ewa.gwiazda@szkolaszczenurze.pl.

2. Rozszyfruj hasło:

Codziennie na stronie szkoły zostanie opublikowane jedno zadanie, rozszyfruj je i odeślij. Możesz narysować do niego ilustrację. Swoje prace odeślij na podany powyżej adres poczty.

3. Wykonaj wielorazową torbę ekologiczną z tkaniny lub dzianiny (najlepiej recyklingowej).

Wykonaj jej zdjęcie i wyślij na powyższy adres.

Na wszystkie prace, zdjęcia czekamy najpóźniej do 26 kwietnia 2021 roku.

Świętuj z nami Dzień Ziemi!!!