jadłospis

mizeria 100g

kompot owocowy/woda z cytryną 200ml

Do wakacji:

Każdy z nas jest twórczy!

Biblioteka szkolna w poniedziałkowy poranek gościła w swoich progach uczniów klasy II. Na zajęciach każde dziecko mogło się przekonać o tym, że jest twórcze. Uczestnicy zabawy mówili o swoich talentach, rozmawiali o marzeniach, o tym, co lubią robić i o innych rzeczach. Następnie potwierdzili odciskiem swoich dłoni, że będą przestrzegać regulaminu właściwego zachowania się podczas odwiedzin biblioteki. W najważniejszym momencie zajęć z wielkim zaangażowaniem poznawali  "Wielką historię małej kreski" i wspólnie improwizowali do kolejnych stron książki. Ta wspaniała książka w niezwykle interesujący sposób pokazała, jak coś niepozornego może urosnąć w dziecięcej wyobraźni do niebotycznych rozmiarów. Taka mała kreska, znaleziona gdzieś na ulicy, pozwala uwierzyć w siebie, bronić własnych racji, dodaje skrzydeł. Jest tez taki moment, kiedy dzieci otwierają się na innych ze swoimi pasjami, dzielą się nimi z innymi. Dzieciom na zajęciach kreskę zastąpił drucik kreatywny.

Uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym podziękowaniem za wspólnie spędzony czas.

Wszystkich: 1 181 346
c) 2011-2021 Szkoła Podstawowa w Szczenurzy