Szkoła Podstawowa w Szczenurzy

Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
do wakacji

Do wakacji:

64 dni

Oferta edukacyjna I LO w Lęborku

 

 

Drodzy Absolwenci Szkoły Podstawowej!

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Lęborku jest właśnie dla Was ! Jesteśmy otwarci dla wszystkich młodych ludzi: i tych z pasją, i tych, którzy koncentrują się na kilku przedmiotach, i tych, dla których liceum ma być tylko jednym z etapów w dążeniu do życiowego celu. Jesteśmy pewni, że każdy w naszej szkole znajdzie miejsce dla siebie. Wszystkich chętnych będziemy wspierać w tym, by rozwinęli skrzydła i osiągnęli swój wymarzony cel !

Serdecznie zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej szkoły/ przez system rekrutacji Vulcan / przez media społecznościowe.

Życzymy Wam, abyście dokonali właściwego wyboru, ale jednocześnie liczymy na to, że wybierzecie Jedynkę – naukę w Żeromie. Czekamy na Was !

 

Dlaczego I LO?

Przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę edukacyjną, która zaowocuje w przyszłości bardzo dobrze zdanym egzaminem maturalnym i dostaniem się na wymarzone studia. Nasi uczniowie i absolwenci biorą czynny udział w życiu szkoły - wspomagamy takie inicjatywy, gdyż wierzymy, że aktywność i zapał do działania są źródłem kreatywności i samodzielności, są bardzo pomocne w dorosłym życiu.  Każdy u nas znajdzie coś dla siebie!

 

Katarzyna Wach

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Lęborku ul.Dygasińskiego 14, 84-300 Lębork tel. 598621293                     e-mail: sekretariat@lo1.lebork.pl

 

IA

IB

IC

BIP
Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 1 079 740
Wczoraj: 989
Dzisiaj: 835
Online: 8
c) 2011-2021 Szkoła Podstawowa w Szczenurzy
MAPA STRONY
RSS
Polityka cookies
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem