ZIELONE ŚWIATŁO DLA EDUKACJI koło zaint. - j. angielski

harmonogram zajęć: środa, godz. 13.40 - 15.15

Prowadzący zajęcia: mgr Małgorzata Chrostowska

harmonogram zajęć: czwartek godz. 13.40-14.25, 14.30-15.25

Na zajęciach wykorzystywana jest metoda nowoczesnych technik informacyjnych. EuroPlus +Angielski dla dzieci "Nicole and Tommy" to interaktywny program nauki języka angielskiego.W atrakcyjny sposób pomaga w nauce najważniejszych słówek i zwrotów angielskich. Kurs obejmuje angielskie słownictwo podstawowe oraz najczęściej używane (m.in. Rodzina, W domu, W szkole. Zabawki, Zwierzęta), a także bardziej zaawansowane ( Zawody, Czas, Sport, Pogoda, Hobby). Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań multimedialnych nauka jest jednocześnie niezwykle interesująca i, co najważniejsze, skuteczna. Tablica multimedialna pozwala nie tylko na wprowadzenie interaktywnych programów nauki, ale i na naukę piosenek w języku angielskim. Piosenek bardzo różnych - począwszy od całkowicie dostosowanych do potrzeb edukacyjnych (np. do nauki miesięcy) a skończywszy na przebojach.