jadłospis

Dzień Tabliczki Mnożenia

Do wakacji:

Podziękowania

Dyrektor  Szkoły Podstawowej w Szczenurzy składa serdeczne podziękowania współpracownikom i Rodzicom za pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego w dniu 18 czerwca 2016 r.  Państwa pomoc i zaangażowanie jest darem bezcennym, płynącym prosto z serca. Wyrażam głęboką nadzieję, że wspólnie będziemy wspierać się w kolejnych działaniach.

Wioletta Malek

Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się powstania scieżki dydaktyczno-przyrodniczej w Szczenurzy. Dziękuję rodzicom sponsorom, pracownikom szkoły, Nadleśnictwu Lębork za wsparcie finansowe, które umożliwiło zakup tablic edukacyjnych. Swą wdzięczność kieruję również w stronę pana Karola Cheby, który oprawił wszystkie zakupione plansze w drewno, by mogły służyć wiele lat. Dziękuję również za obecność w dniu otwarcia zaproszonym gościom, rodzicom, społeczności szkolnej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczenurzy Wioletta Malek

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom, którzy zaangażowali sie w pracę na rzecz naszego szkolnego ogródka. Zachęcam pozostałych Rodziców do włączenia się w to przedsięwzięcie w ramach projektu "Szkoła Współpracy". Dyrektor i pracownicy szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczenurzy  Wioletta Malek składa serdeczne podziękowania Rodzicom, przyjaciołom szkoły, którzy uświetnili swoją obecnością wieczór z jasełkami. Jednocześnie gorąco dziękuję za przepyszne ciasta i pomoc Rodziców podczas uroczystości.