Jadłospis na PIĄTEK:

kotlet rybny 100g

surówka z kiszonej kapusty 100 g

kompot owocowy 200ml/woda z cytryną

Konkurs plastyczny "Rośliny i zwierzęta chronione, które żyją w Słowińskim Parku Narodowym"

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły od O do VIII klasy do wzięcia udziału w konkursie przyrodniczym.

Szczegóły poniżej.

Regulamin Przyrodniczego Konkursu Plastycznego
ROŚLINY I ZWIERZĘTA CHRONIONE, KTÓRE ŻYJĄ W SŁOWIŃSKIM PARKU NARODOWYM

Organizatorzy: Organizatorami przyrodniczego Konkursu Plastycznego „ROŚLINY I ZWIERZĘTA CHRONIONE, KTÓRE ŻYJĄ W SŁOWIŃSKIM PARKU NARODOWYM”, zwanego dalej „Konkursem” są Słowiński Park Narodowy z siedzibą przy ul. Boh. Warszawy 1A, 76-214 Smołdzino oraz Centrum Informacji Turystycznej z siedzibą przy ul. Kościuszki 121 , 84-360 Łeba zwanymi dalej “Organizatorami”.

Uczestnicy: Konkurs dedykowany jest uczniom szkół podstawowych i przedszkolakom(uczęszczających do szkół i przedszkoli położonych na terenie gmin otuliny Parku: Łeba, Wicko, Smołdzino, Ustka oraz Główczyce), zainteresowanym tematyką Konkursu.
Osoby małoletnie: (posiadające ograniczoną zdolność do czynności prawnych), mogą wziąć udział w Konkursie za pisemną zgodą opiekuna prawnego (załącznik nr 2- dla rodziców lub opiekunów prawnych).
Każdy rodzic/opiekun prawny zgłaszając do niniejszego Konkursu osobę małoletnią wyraża zgodę na postanowienia i zobowiązuje stosować się do niniejszego Regulaminu.
Osoby małoletnie, których udział w Konkursie zgłoszono na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie, zwane są „Uczestnikami”
Temat pracy: Celem konkursu jest poznanie rodzimych gatunków roślin i zwierząt chronionych, uwrażliwienie na piękno przyrody oraz wyłonienie talentów plastycznych. Prace konkursowe winny przedstawiać roślinę lub zwierzę które można spotkać w Słowińskim Parku Narodowym. Praca plastyczna płaska wykonana w dowolnej technice na papierze z bloku technicznego.
Dla grup przedszkolnych (kategorie wiekowe I-IV) praca wykonana na kartce formatu A-3 lub A-4 do wyboru
Dla grup szkolnych (kategorie wiekowe V-VII) praca wykonana na kartce formatu A-3
Przedmiot pracy konkursowej: Prace powinny być wykonane przez pojedyncze osoby oraz opisane na odwrocie: imię, nazwisko, wiek autora, grupa/klasa (maluchy, średniaki, starszaki, zerówka, 1,2,3,4,5,6,7,8) przedszkole/szkoła, nazwisko opiekuna z ramienia placówki
Prace nie podpisane nie biorą udziału w Konkursie.
Prace należy dostarczyć do nauczyciela biologii w terminie do dnia 21 października 2019r.
Wyniki: Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie internetowej SPN. Laureatów powiadomimy telefonicznie.

Nagrody Nagrody będą przyznawane w VII kategoriach wiekowych
I-maluchy, II-średniki, III-starszaki, IV-zerówka, V- kl. 2-3, VI- kl. 4-6, VII – kl. 7-8
Fundatorami nagród są Słowiński Park Narodowy i Gmina Miejska Łeba.

Uwagi Organizatorzy nie pokrywają kosztów dostarczenia (nadesłania) prac na Konkurs.
Prace plastyczne przechodzą na własność Organizatorów.