Szkoła Podstawowa w Szczenurzy

Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
do wakacji

Do końca wakacji:

25 dni

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  W piątek 26 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny, ale jakże wyjątkowy. Od marca, w wyniku rozprzestrzeniającej się pandemii COVID-19, pozostawaliśmy w domach. Od tej pory nauczyciele pracowali z uczniami w sposób zdalny, wykorzystując Internet. Sytuacja wymagała z obu stron zrozumienia i zaangażowania. Myślę, że obie strony zdały egzamin wzorowo.

 Zakończenie roku szkolnego, to przede wszystkim czas podsumowań. Wielu naszych uczniów zdobyło promocję do kolejnej klasy z wyróżnieniem. Uczniowie klasy VIII:

Adrianna Konkol, Karolina Antoszek, Mateusz Mydło, Antoni Naróg i Gabriela Jankowska uzyskali świadectwo ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem. Ponadto uczennica klasy VIII Karolina Antoszek otrzymała zaszczytny tytuł "Ucznia Roku". Uczennica reprezentowała szkołę w konkursach kuratoryjnych z fizyki, matematyki, języka polskiego i informatyki. W drugim etapie konkursu kuratoryjnego z fizyki uzyskała wysoki wynik. Ponadto zajmowała czołowe miejsca na festiwalach piosenki harcerskiej. Karolina to uczennica wykazująca się nie tylko wysokimi wynikami w nauce, ale i również postawą społeczną. Serdecznie gratulujemy! Maciej Popławski i Adrianna Konkol, także uczniowie klasy VIII otrzymali puchary za sukcesy sportowe. Serdeczne gratulacje!

 Gratulujemy serdecznie wszystkim wyróżnionym uczniom wysokich osiągnięć w nauce i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy też wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za owocną współpracę. Do zobaczenia we wrześniu. Spokojnych, pełnych Słońca wakacji!

Licznik odwiedzin:
Wszystkich: 934 178
Wczoraj: 251
Dzisiaj: 111
Online: 2
c) 2011-2020 Szkoła Podstawowa w Szczenurzy
MAPA STRONY
RSS
Polityka cookies
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem