jadłospis

2020-11-25 00:00:00 ŚRODA

Do wakacji:

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W piątek 26 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny, ale jakże wyjątkowy. Od marca, w wyniku rozprzestrzeniającej się pandemii COVID-19, pozostawaliśmy w domach. Od tej pory nauczyciele pracowali z uczniami w sposób zdalny, wykorzystując Internet. Sytuacja wymagała z obu stron zrozumienia i zaangażowania. Myślę, że obie strony zdały egzamin wzorowo.

Zakończenie roku szkolnego, to przede wszystkim czas podsumowań. Wielu naszych uczniów zdobyło promocję do kolejnej klasy z wyróżnieniem. Uczniowie klasy VIII:

Adrianna Konkol, Karolina Antoszek, Mateusz Mydło, Antoni Naróg i Gabriela Jankowska uzyskali świadectwo ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem. Ponadto uczennica klasy VIII Karolina Antoszek otrzymała zaszczytny tytuł "Ucznia Roku". Uczennica reprezentowała szkołę w konkursach kuratoryjnych z fizyki, matematyki, języka polskiego i informatyki. W drugim etapie konkursu kuratoryjnego z fizyki uzyskała wysoki wynik. Ponadto zajmowała czołowe miejsca na festiwalach piosenki harcerskiej. Karolina to uczennica wykazująca się nie tylko wysokimi wynikami w nauce, ale i również postawą społeczną. Serdecznie gratulujemy! Maciej Popławski i Adrianna Konkol, także uczniowie klasy VIII otrzymali puchary za sukcesy sportowe. Serdeczne gratulacje!

Gratulujemy serdecznie wszystkim wyróżnionym uczniom wysokich osiągnięć w nauce i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy też wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za owocną współpracę. Do zobaczenia we wrześniu. Spokojnych, pełnych Słońca wakacji!