Wycieczka do Łeby klasy 6

15 czerwca 2022r. uczniowie klasy VI udali się na wycieczkę do pobliskiej Łeby. Najpierw odwiedziliśmy Manufakturę słodyczy, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach wyrobu cukierków. Tutaj poznaliśmy, w jak powstaje karmel, w jaki sposób powstaje smak i kolor cukierków. Każdy uformował lizaka w dowolnym kształcie, który na koniec został ładnie zapakowany. Każdy oprócz lizaka otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa w warsztatach. Potem udaliśmy się na spacer głównym deptakiem. Po drodze były lody. Następnie skierowaliśmy się w stronę Czarnego Stawku i na plażę, gdzie nie omieszkaliśmy zamoczyć nóg. Spacer po Łebie prowadził wzdłuż kanału portowego i portu rybackiego. W barze nad kanałem portowym przysiedliśmy, by spożyć pizzę. W dobrych humorach wracaliśmy melexem do szkoły.

Wszystkich: 1 297 787
c) 2011-2022 Szkoła Podstawowa w Szczenurzy